Warning: title_like_posts_where(): Argument #2 ($wp_query) must be passed by reference, value given in /home/virtualki/134823/wp-includes/class-wp-hook.php on line 324

Zoga Face Integration

Jest to naturalna i bezpieczna, a jednocześnie bardzo skuteczna metoda odmładzania.  To koncepcja holistyczna i wielowarstwowa, mająca pozytywny wpływ nie tylko na wygląd twarzy, ale też na całą postawę ciała.

Polega na manualnym, estetycznym modelowaniu twarzy i ciała za pomocą technik manipulacji mięśni i powięzi, dzięki którym przywraca się  równowagę napięciową oraz prawidłowy ślizg tkanek względem siebie, co daje efekt odmłodzenia wyglądu twarzy.

Zoga Face to praca manualna nie tylko na mięśniach mimicznych, ale też na czepcu ścięgnistym, dekolcie oraz szyi, ponieważ mięśnie na twarzy są powiązane anatomicznie, poprzez łańcuchy mięśniowo- powięziowe z innymi, nawet odległymi obszarami ciała. Dzięki znajomości tych powiązań, specjalistyczne techniki Zogi są bardzo precyzyjne i dobierane do klienta, uwzględniając jego wzorzec postawy. Oceniane są wektory napięć wynikające z naszych codziennych ruchów, grymasów czy emocji wyrażanych na twarzy. Dzięki temu można skutecznie zlikwidować miejsca stłoczenia tkanek i restrykcji ruchu, różnych struktur anatomicznych względem siebie, które powodują powstawanie zmarszczek oraz zaburzają prawidłowy przepływ krwi i limfy. Pozwala nam to uzyskać spektakularne efekty odmłodzenia twarzy, która wygląda zdrowo i pięknie. Poprawia się także sylwetka, klatka piersiowa otwiera się do przodu, a nadmiernie wysunięta do przodu głowa wraca do osi ciała, dzięki czemu zmniejszeniu ulega nieestetyczne zgrubienie na szyi, które często stanowi także problem zdrowotny, tzw. wdowi garb.

Zoga Face obejmuje również masaż transbukalny, czyli wewnątrz ust. Jest to bardzo skuteczna forma masażu mięśni twarzy, w szczególności mięśni żwaczy, które często ulegają przeciążeniom doprowadzając do różnych schorzeń.

Zoga Face przynosi wiele korzyści zarówno estetycznych jak i zdrowotnych. Często podczas terapii likwidujemy takie problemy jak bóle głowy i szyi, bruksizm czy problemy ze stawem skroniowo- żuchwowym.

Zoga Face Integration jest częścią szerszego nurtu  Zoga Movement skupiającego się na przywracaniu  równowagi napięciowej i swobody ruchu w całym ciele, w związku z czym terapia manualna często uzupełniana jest zaleconymi ćwiczeniami do samodzielnego wykonywania w domu.

 

Skontaktuj się już teraz


Warning: title_like_posts_where(): Argument #2 ($wp_query) must be passed by reference, value given in /home/virtualki/134823/wp-includes/class-wp-hook.php on line 324

Błąd: Brak formularza kontaktowego.