Warning: title_like_posts_where(): Argument #2 ($wp_query) must be passed by reference, value given in /home/virtualki/134823/wp-includes/class-wp-hook.php on line 324

O nas

Agata Greber-Karpińska

Nazywam się Agata Greber- Karpińska. Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, kierunku fizjoterapia oraz zdrowie publiczne z promocją zdrowia. Jako fizjoterapeutka posiadam kilkunastoletnie doświadczenie pracy manualnej z ciałem. Jestem zwolenniczką holistycznego podejścia do ciała i zdrowia, entuzjastką medycyny chińskiej, akupunktury, jogi, ziołolecznictwa oraz wszystkiego co w naturalny sposób wspomaga nasze zdrowie.

Kontynuując swój rozwój zawodowy i poszukując nowych metod pracy z ciałem człowieka, trafiłam na autorskie szkolenie znakomitego terapeuty Wojtka Cackowskiego- Zoga Face Integration. Ten kurs otworzył mi nową drogę mojej pracy zawodowej. Odkryłam, że dzięki terapii manualnej możemy nie tylko niwelować odczucia bólowe, ale również zadbać o nasza urodę i dobre samopoczucie.

 Lata zgłębiania tajników ludzkiego ciała uświadomiły mi jego złożoność oraz zależność od siebie każdej komórki naszego organizmu. Ciało jest całością i funkcjonuje jako system wzajemnie połączonych struktur.

Nasza twarz bez wątpienia jest odzwierciedleniem naszego zdrowia. Na twarzy odbija się  zarówno stan fizyczny, jak i emocjonalny. Dlatego też, praca z twarzą przynosi efekty i korzyści w tak wielu wymiarach. Uwalniając napięcia z twarzy nie tylko wpływamy na jej estetykę, ale także odblokowujemy przepływ krwi, limfy i energii witalnej, co korzystnie wpływa na cały organizm.

W pracy, bazuję na metodzie Zoga Face Integration, masażu głębokim i powięziowym, wykonuję także masaż Kobido. Osiągane efekty wzmacniam min. masażem bańką chińską, kinesiotapingiem estetycznym, pinezkowaniem i ćwiczeniami. Metody dobieram indywidualnie w zależności od potrzeb i oczekiwanych efektów.

Piotr Karpiński

Fizjoterapeuta i Osteopata, ukończył studia magisterskie na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu oraz 5-letnie studia podyplomowe z zakresu Osteopatii w Akademi Osteopatii w Poznaniu

Doświadczenie zawodowe zdobył pracując jako fizjoterapeuta w Centrum Zdrowia ASGO w Poznaniu.

Ukończone kursy i szkolenia:

  • Masaż Głęboki
  • Badanie i fizjoterapia funkcjonalna w uszkodzeniach stawu barkowego
  • Badanie i fizjoterapia funkcjonalna w uszkodzeniach stawu kolanowego
  • Diagnostyka i fizjoterapia w urazach stopy i stawu skokowego
  • Badanie i leczenie problemów w obrębie klatki piersiowej
  • Diagnostyka i leczenie miednicy
  • Badanie, diagnostyka i leczenie dysfunkcji dolnego odcinka kręgosłupa oraz stawów krzyżowo biodrowych
  • Badanie i terapia czaszkowo-krzyżowa
  • Badanie i terapia wisceralna

W pracy najważniejsze jest dla niego całościowe podejście do pacjenta oraz znalezienie pierwotnej przyczyny jego problemu. W wolnym czasie entuzjasta wszelakich form aktywności fizycznej.

Skontaktuj się już teraz


Warning: title_like_posts_where(): Argument #2 ($wp_query) must be passed by reference, value given in /home/virtualki/134823/wp-includes/class-wp-hook.php on line 324

Błąd: Brak formularza kontaktowego.